15 07 2018

Wyremontują drogę łączącą Kłudno Stare z Żukowem

15.07.2018, godz.: 19:05
Wyremontują drogę łączącą Kłudno Stare z Żukowem
fot. Pixabay

Powiatowi drogowcy ogłosili ostatnio kilka przetargów na modernizacje i przebudowy dróg w naszym regionie. Jedno z zamówień dotyczy remontu trasy przebiegającej przez grodziską gminę i łączącej Kłudno Stare z Żukowem.

Przebudową objęty będzie 610-metrowy fragment drogi przebiegający od Kłudna Starego przez Imber Kłudzienko do Żukowa. W ramach zadania zostanie rozebrana dotychczasowa nawierzchnia, nastąpi korytowanie poboczy i rozbiórka podjazdów. Następnie drogowcy zabiorą się za wykonanie warstwy podbudowy jezdni z kruszywa łamanego grubości 20 centymetrów. Na niej dopiero pojawi się docelowa nawierzchnia.

Będzie oczywiście wykonana z mieszanki asfaltowej. Ponadto na nowo wyprofilowane zostaną pobocza i zjazdy do posesji. Firma, która wygra przetarg, będzie miała na realizację trzy miesiące od dnia podpisania umowy.

💬︎ 2

Dodaj Komentarz

2 odpowiedzi na “Wyremontują drogę łączącą Kłudno Stare z Żukowem”

  1. Aleksandra pisze:

    Suoerrrrrrrrr a gridzisk autostrada ruina radziejiwice grodzisk ruina makowka grodzisk masakra dzikujemy do zobaczenia beniu przy urnie…. choc by lump startowal glosuje na niego cbs czeka na ciebiie

  2. Igor pisze:

    W Kłudnie mieszka ważny radny, który nawet po Deptaku od sklepu do sklepu jeżdzi samochodem. Cóż, radnemu wolno. Ale wstyd jest większy.
    Dlatego droga będzie zrobiona aby elektorat pamiętał przy urnie.
    Wszystko pod publikę i aby wygrać i aby trzymać się koryta….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.