reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

11 2022

Wyremontują boisko na Stawach Walczewskiego


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayWyremontują boisko na Stawach Walczewskiego - Grodzisk News


Grodzisk zamierza odnowić boisko piłkarskie znajdujące się w przestrzeni rekreacyjnej Stawów Walczewskiego. 3 listopada urzędnicy ogłosili przetarg, który ma wyłonić wykonawcę remontu.


Boisko piłkarskie na Stawach Walczewskiego jest chętnie wykorzystywane przez mieszkańców praktycznie przez cały rok. Nie dziwi więc fakt, iż samorząd postanowił poprawić stan techniczny obiektu, a przede wszystkim wymienić nawierzchnię, na której ozgrywa się mecze.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ze specyfikacji przetargowej dowiadujemy się zatem, że firma wykonawcza będzie miała za zadanie demontaż bramek, i istniejącej nawierzchni ze sztucznej trawy o powierzchni około 1960 mkw. Po demontażu przeprowadzone zostaną roboty ziemne, które przygotują teren do ponownego drenażu.

Wykonawca uzupełni podbudowę nawierzchni z tłucznia. Ostatnim, a zarazem najważniejszym etapem prac będzie mnatomiast ułożenie nowej nawierzchni, wklejenie linii segregacyjnych i montaż bramek.

Całość prac ma zostać wykonana w dwa miesiące od dnia zawarcia umowy. A otwarcie ofert w przetargu zaplanowano na 21 listopada.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

A czy popękane ławki rezerwowych będą wymienione?

Nick234
04-11-2022 23:08

Czytaj ze zrozumieniem

Nie PiS
05-11-2022 14:01
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.