reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

19

07 2021

Wyposażenie wiat na „Walca” za 166 tys. zł


Grodzisk News


foto: Urząd Gminy Grodzisk Maz.Wyposażenie wiat na „Walca” za 166 tys. zł - Grodzisk News


Grodzisk wybrał firmę w ponowionym przetargu na wyposażenie wiat na Stawach Walczewskiego w rowery stacjonarne, ładowarki do telefonów punkty dostępu do sieci Wi-Fi. Koszt inwestycji to ponad 166 tys. zł.


reklama Grodzisk mazowiecki

Zadanie powierzono firmie Miejski Krajobraz Sp. z o.o. z Warszawy, która będzie miała na realizację miesiąc od dnia podpisania umowy.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Wiaty zostaną z trzech stron zabudowane laminatem HPL compact, a od wewnątrz boczne ściany litym poliwęglanem. Posadzka drewniana – kompozyt, czyli połączenie polimeru z mączką drzewną.

Pierwsza wiata będzie wyposażona w przytwierdzony do posadzki stacjonarny rower wraz z pulpitem do ładowania telefonów i innych urządzeń mobilnych (tabletów, aparatów fotograficznych, przenośnych konsol do gier, odtwarzaczy MP3, odbiorników GPS itp.). Pulpit montowany na kierownicy roweru i ma być wyposażony w ładowarkę bezprzewodową (indukcyjną), dwa komplety wzmocnionych kabli ładujących z popularnymi końcówkami (starszy Iphone, nowszy Iphone, USB-C, micro USB, mini USB), dwa wolne gniazdka USB,  wyświetlacz pokazujący aktualnie wytwarzaną moc oraz łącznie wytworzoną energię. Pulpit umożliwi jednoczesne ładowanie kilku urządzeń. Zostanie zamontowana także półka do ładowania laptopów zaopatrzona w przetwornicę 230 V.

Druga konstrukcja zostanie wyposażona w przyłącze elektryczne typu floorbox 2xK45 spełniający standard IP64 zamontowane do istniejących ławek .

Trzecia natomiast będzie miała gniazda USB-A i przyłącza K45, otwartą sieć wi-fi hotspot (logowanie poprzez uwierzytelnienie).

Wiaty będą monitorowane kamerą o rozdzielczości 8 MPX (4K UHD) z zaawansowanymi funkcjami analizy obrazu w oparciu o Deep Learning.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

herezje jakieś....tam już nie ma po co chodzić, z dzikiego miejsca zrobiło się przemysłowo, ptaki przerobione, hałas, ciasnota i huk. jak najdalej od tego miejsca, omijamy szerokim łukiem.

Magda
19-07-2021 21:54

a na deptaku to co się dzieje? picie do upadłego na klombach i pod okiem kamer! po co wywalać kasę na jakieś monitorowanie?

klient
19-07-2021 22:36

Wam ludzie to już nic nie dogodzi wszystko be i na nie współczuję najbliższym że z takimi osobami muszą żyć pod jednym dachem.

Lena
20-07-2021 12:19

pokaż wszystkie komentarze (9)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.