TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

24

02 2023

Wypełnij ankietę dotyczącą jakości opieki w Szpitalu Zachodnim


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Szpital Zachodni w Grodzisku Mazowieckim opublikował anonimową ankietę dla pacjentów dotyczącą jakości opieki podczas hospitalizacji.


Link do ankiety został opublikowany na stronie internetowej placówki. – „Prosimy o wypełnienie krótkiej, anonimowej, ankiety, która pozwoli na analizę Państwa doświadczeń w szpitalu a tym samym na poprawę jakości świadczonych usług zdrowotnych” – czytamy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jakie pytania znajdziemy w ankiecie? Na początku musimy odpowiedzieć o dacie wypisu ze szpitala oraz z jakiego oddziału wypisywani byliśmy. Podajemy również jaki czas upłynął od skierowania do przyjęcia do szpitala. Następnie padają pytania o jakość opieki przez lekarzy, pielęgniarki i fizjoterapeutów oraz ich życzliwość i podejście.

W ankiecie padają również pytania o jakość komunikacji z personelem, o samopoczucie podczas hospitalizacji oraz o to czy w momentach trudnych pacjent miał możliwość porozmawiania z kimś, kto mógłby pomóc.

Dalej pada pytania o tym, jaki najsilniejszy ból odczuwaliśmy podczas hospitalizacji w skali od 1 do 10 oraz czy personel podejmował skuteczne próby zmniejszenie bólu.

Są również pytania o uwagi dotyczące żywienia i warunków pobytu, a także poczucia bezpieczeństwa oraz tego czy były przestrzegane prawa pacjenta. Jesteśmy pytani również o to czy zostaliśmy poinformowani o tym jakie działania mamy podejmować po wyjściu ze szpitala, jakie leki przyjmować itd.

Na koniec proszeni jesteśmy o ocenę czy Szpital Zachodni w Grodzisku Mazowieckim jest godny polecenia.

Ankieta jest dostępna tutaj.

Dodajmy, że ankieta dotyczy tylko hospitalizacji, a nie np. przyjęć na SOR.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

{link=https://szpitalzachodni.pl/ankieta-dotyczaca-jakosci-opieki-podczas-hospitalizacji/}


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.