TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

24

02 2023

Wypełnij ankietę dotyczącą jakości opieki w Szpitalu Zachodnim


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Szpital Zachodni w Grodzisku Mazowieckim opublikował anonimową ankietę dla pacjentów dotyczącą jakości opieki podczas hospitalizacji.


Link do ankiety został opublikowany na stronie internetowej placówki. – „Prosimy o wypełnienie krótkiej, anonimowej, ankiety, która pozwoli na analizę Państwa doświadczeń w szpitalu a tym samym na poprawę jakości świadczonych usług zdrowotnych” – czytamy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jakie pytania znajdziemy w ankiecie? Na początku musimy odpowiedzieć o dacie wypisu ze szpitala oraz z jakiego oddziału wypisywani byliśmy. Podajemy również jaki czas upłynął od skierowania do przyjęcia do szpitala. Następnie padają pytania o jakość opieki przez lekarzy, pielęgniarki i fizjoterapeutów oraz ich życzliwość i podejście.

W ankiecie padają również pytania o jakość komunikacji z personelem, o samopoczucie podczas hospitalizacji oraz o to czy w momentach trudnych pacjent miał możliwość porozmawiania z kimś, kto mógłby pomóc.

Dalej pada pytania o tym, jaki najsilniejszy ból odczuwaliśmy podczas hospitalizacji w skali od 1 do 10 oraz czy personel podejmował skuteczne próby zmniejszenie bólu.

Są również pytania o uwagi dotyczące żywienia i warunków pobytu, a także poczucia bezpieczeństwa oraz tego czy były przestrzegane prawa pacjenta. Jesteśmy pytani również o to czy zostaliśmy poinformowani o tym jakie działania mamy podejmować po wyjściu ze szpitala, jakie leki przyjmować itd.

Na koniec proszeni jesteśmy o ocenę czy Szpital Zachodni w Grodzisku Mazowieckim jest godny polecenia.

Ankieta jest dostępna tutaj.

Dodajmy, że ankieta dotyczy tylko hospitalizacji, a nie np. przyjęć na SOR.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.