22 01 2020

Wypadek w Żabiej Woli. Mężczyzna spadł z dachu

22.01.2020, godz.: 15:08
Wypadek w Żabiej Woli. Mężczyzna spadł z dachu
fot. lpr.com.pl

Do poważnie wyglądającego wypadku doszło na jednej z posesji przy ul. Warszawskiej w Żabiej Woli. Po godz. 13.00 mężczyzna spadł z dachu. Rannego do szpitala zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Informacje o zdarzeniu precyzuje policja. – Mogę potwierdzić, że na prywatnej posesji przy ul. Warszawskiej doszło do wypadku, w którym mężczyzna spadł z dachu i helikopterem LPR-u został przetransportowany do szpitala – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Toczą się tam prace remontowo-budowlane, ale wstępne ustalenia nie potwierdzają, aby był to jeden z pracowników budowy lub mieszkaniec posesji – wyjaśnia Katarzyna Zych. – Ustalamy, w jaki sposób i dlaczego mężczyzna znalazł się na dachu – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata