25 09 2019

Wypadek w Urszulinie. Trzy osoby w szpitalu

25.09.2019, godz.: 07:55
Wypadek w Urszulinie. Trzy osoby w szpitalu
Fot. GrodziskNews.pl

Dziś rano w Urszulinie samochód osobowy wypadł z drogi. Trzy osoby jadące autem zostały zabrane do szpitala.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W Urszulinie samochód wypadł z drogi do rowu. Trzy osoby jadące autem są ranne w tym dwoje dzieci. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz kilka karetek pogotowia. Trasa jest nieprzejezdna – poinformował Henryk.

Strażacy potwierdzają. – Zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia otrzymaliśmy około godz. 7.10. Samochód osobowy na łuku w Urszulinie wypadł z drogi i wpadł do rowu. Autem podróżowały trzy osoby: kierujący mężczyzna oraz dwie dziewczynki w wieku 7 i 10 lat. Wszyscy zostali zabrani do szpitala na badania. Początkowo były duże utrudnienia w ruchu, obecnie trasa jest przejezdna. Na miejscu wciąż są policjanci, którzy prowadzą swoje czynności – mówi nam st. Bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu były dwa zastępy w grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz jeden z OSP Książenice.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata