TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

08 2021

Wypadek w Szczęsnem. Dwie osoby w szpitalu


Grodzisk News


foto: CzytelnikWypadek w Szczęsnem. Dwie osoby w szpitalu - Grodzisk News


Zderzenie trzech samochodów przy ul. Drozda w Szczęsnem. Wskutek wypadku, dwie osoby trafiły do szpitala. Powstały spore utrudnienia w ruchu.


reklama Grodzisk mazowiecki

Na miejsce zdarzenia wezwano pogotowie ratunkowe, policję i straż pożarną. – Około godz. 17.20 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na ul. Drozda w miejscowości Szczęsne doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i ciężarówki – relacjonuje asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Pojazdami jechały tylko osoby kierujące. Jedna z nich była zakleszczona w aucie, musieliśmy rozcinać karoserię, by ją wydostać – dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Medycy zdecydowali, że do szpitala trafią dwie osoby. – Zarówno ta, o której wspomniałem, jak i osoba z drugiego pojazdu zostały zabrane do szpitala po przebadaniu przez służby medyczne. Trzeciej osobie nic się nie stało – wyjaśnia asp. Stefaniak.

Na miejscu działania policji i pogotowia zabezpieczały najpierw trzy zastępy straży pożarnej: jeden OSP Grodzisk i dwa z PSP, a następnie na miejscu do zakończenia działań pozostają strażacy ochotnicy.

Wypadek w Szczęsnem. Dwie osoby w szpitalu - Grodzisk News
Wypadek w Szczęsnem. Dwie osoby w szpitalu - Grodzisk News
Wypadek w Szczęsnem. Dwie osoby w szpitalu - Grodzisk News
Wypadek w Szczęsnem. Dwie osoby w szpitalu - Grodzisk NewsByłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎   dodaj komentarz

Kolejny wypadek w tym miejscu, przypadek? Mam nadzieję, że urzędnicy w końcu zastanowią się nad problemem zbyt szybko poruszających się kierowców nie tylko w tym miejscu. Stanowczo zbyt mało progów zwalniających w okolicy, wszyscy pędzą na oślep myśląc, że jadąc szeroką drogą mają pierwszeństwo.

Zaniepokojony mieszkaniec
24-08-2021 21:32

Co musi się stać, żeby wreszcie nasze prośby o zamontowanie progów i kontrolę prędkości zostały spełniane???

An
25-08-2021 13:11

Dokładnie. Na tym odcinku, od kiedy doszło do remontu na ul. Orlej, a teraz dodatkowo na ulicy Drozda, to w okolicy można zaobserwować wiele aut przekraczających dopuszczalne wartości. Osobiście próbowałem nawet zainteresować tym faktem policję, ale spuszczono mnie po brzytwie... Teraz buduje się tam szkoła. Może przy tej okazji warto pomyśleć o progach zwalniających lub o innych formach dyscyplinowania kierowców (foto kamera jak przy stawach walczewskiego), żeby nie musieć reagować po wypadku z udziałem najmłodszych...

Mieszkaniec. Też zaniepokojony.
25-08-2021 17:32

pokaż wszystkie komentarze (8)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.