TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

06 2021

Wypadek w Skułach. Dwie osoby w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWypadek w Skułach. Dwie osoby w szpitalu - Grodzisk News


W środę późnym popołudniem w miejscowości Skuły samochód osobowy uderzył w drzewo. Dwie osoby jadące tym autem trafiły do szpitala.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W miejscowości Skuły samochód z dużą prędkością uderzył w drzewo. Na miejscu było pogotowie, kilka zastępów straży pożarnej oraz policjanci – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci potwierdzają.a – O godz. 19.20 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na ul. Mszczonowskiej w Skułach. Samochód marki Audi uderzył w drzewo. W aucie jechały dwie osoby: kobieta i mężczyzna. Obie trafiły do szpitala i wciąż w nim przebywają. Policjanci ustalili, że pojazdem kierowała 21-letnia kobieta. Nie mamy informacji na temat tego czy kierująca była trzeźwa, ponieważ na miejscu nie można było jej zbadać, gdyż została zabrana bezpośrednio do szpitala. Badamy okoliczności zdarzenia – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.