reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

10

06 2021

Wypadek w Skułach. Dwie osoby w szpitalu


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsWypadek w Skułach. Dwie osoby w szpitalu - Grodzisk News


W środę późnym popołudniem w miejscowości Skuły samochód osobowy uderzył w drzewo. Dwie osoby jadące tym autem trafiły do szpitala.


reklama Grodzisk mazowiecki

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W miejscowości Skuły samochód z dużą prędkością uderzył w drzewo. Na miejscu było pogotowie, kilka zastępów straży pożarnej oraz policjanci – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Policjanci potwierdzają.a – O godz. 19.20 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na ul. Mszczonowskiej w Skułach. Samochód marki Audi uderzył w drzewo. W aucie jechały dwie osoby: kobieta i mężczyzna. Obie trafiły do szpitala i wciąż w nim przebywają. Policjanci ustalili, że pojazdem kierowała 21-letnia kobieta. Nie mamy informacji na temat tego czy kierująca była trzeźwa, ponieważ na miejscu nie można było jej zbadać, gdyż została zabrana bezpośrednio do szpitala. Badamy okoliczności zdarzenia – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.