reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

05 2022

Wypadek w Sietrzeni. Ranny motocyklista


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayWypadek w Sietrzeni. Ranny motocyklista - Grodzisk News


We wtorkowe popołudnie na trasie S8 na terenie gminy Żabia Wola doszło do kolizji z udziałem samochodu i motocykla.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na trasie S8 przy węźle Siestrzeń doszło do wypadku drogowego. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Trasa zablokowana. Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz pogotowie – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 17.11 do stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie o kolizji na trasie S8 na wysokości Siestrzeni. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP z Żelechowa. Po dojeździe na miejsce potwierdzono kolizję samochodu i motocykla – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

W zdarzeniu ranna została jedna osoba.a – W wyniku kolizji motocyklista odniósł obrażenia ręki, pogotowie na miejscu zdarzenia udziela mu pomocy i prawdopodobnie zabierze go do szpitala – dodaje asp. Stefaniak.

Na miejscu swoje czynności prowadzi również policja. Są utrudnienia w ruchu, jeden pas ruchu w stronę Warszawy jest zablokowany.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.