TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

07 2022

Wypadek w Podkowie. Droga zablokowana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelniczka KatarzynaWypadek w Podkowie. Droga zablokowana - Grodzisk News


W piątkowe popołudnie na trasie 719 w Podkowie Leśnej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jednej osobie jest udzielana pomoc medyczna.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki Katarzyny, która do wiadomości o zdarzeniu dołączyła zdjęcie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Co tam się wydarzyło? – Po godz. 15.00 na skrzyżowaniu przy galerii handlowej w Podkowie Leśnej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pasażer jednego z nich doznał obrażeń ciała i jest mu udzielana pomoc medyczna – mówi nam asp. Sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Wypadek spowodował spore utrudnienia w ruchu. – Droga przynajmniej w jednym kierunku wciąż jest zablokowana, policjanci kierują ruchem – dodaje rzecznik prasowy grodziskiej policji.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

bardzo nierzetelny artykuł , po pierwsze naa zdjeciu w żóltym kasku jest strazak, wiec nie policja kieruje ruchem tylko strażak, poza tym nic nie jest napisane co do okolicznosci wypadku , artykuł napisany na podstawie tegocowidzialajakas Pani jadac samochodem , godzina wypadku tez nie jest zgodna , byłam po 16 i samochod juz lezałwiec nie 16.30

mm
02-07-2022 16:51
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.