reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

25

08 2020

Wypadek w Natolinie. Motocyklista w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Wypadek w Natolinie. Motocyklista w szpitalu - Grodzisk News


We wtorkowe popołudnie na trasie 579 w Natolinie zderzyły się samochód osobowy z motocyklem. Kierujący tym drugim pojazdem trafił do szpitala z urazem ręki.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki. - Wypadek na drodze 579 na pograniczu Natolina i Chrzanowa Dużego z udziałem motocyklisty, szczegółów nie znam. Na miejscu straż pożarna kierowała ruchem - poinformowała nas Kaśka.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. - O godz. 18.17 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zderzenia drogowego w Natolinie. W rejonie sklepu samochód osobowy włączał się do ruchu i wyjechał prosto pod nadjeżdżający motocykl. Motocyklista z urazem prawej ręki został zabrany do szpitala na szycie. Dwie osoby jadące samochodem osobowym nie odniosły żadnych obrażeń. Akcję zakończyliśmy o godz. 19.06 - mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu były dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, a także policja i pogotowie.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.