reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

25

08 2020

Wypadek w Natolinie. Motocyklista w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Wypadek w Natolinie. Motocyklista w szpitalu - Grodzisk News


We wtorkowe popołudnie na trasie 579 w Natolinie zderzyły się samochód osobowy z motocyklem. Kierujący tym drugim pojazdem trafił do szpitala z urazem ręki.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki. - Wypadek na drodze 579 na pograniczu Natolina i Chrzanowa Dużego z udziałem motocyklisty, szczegółów nie znam. Na miejscu straż pożarna kierowała ruchem - poinformowała nas Kaśka.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. - O godz. 18.17 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zderzenia drogowego w Natolinie. W rejonie sklepu samochód osobowy włączał się do ruchu i wyjechał prosto pod nadjeżdżający motocykl. Motocyklista z urazem prawej ręki został zabrany do szpitala na szycie. Dwie osoby jadące samochodem osobowym nie odniosły żadnych obrażeń. Akcję zakończyliśmy o godz. 19.06 - mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu były dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, a także policja i pogotowie.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.