reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

08 2023

Wypadek w Milęcinie. Motocyklista nie żyje


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWypadek w Milęcinie. Motocyklista nie żyje - Grodzisk News


Wczoraj popołudniu w Milęcinie (gmina Brwinów) doszło do tragicznego wypadku. Wskutek zderzenia samochodu osobowego i motocykla zginął mężczyzna jadący tym drugim pojazdem.


Do wypadku doszło około godz. 14.00. – Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia ustalili, że kierujący motocyklem marki Kawasaki jechał z Milanówka w kierunku Czubina. Z nieznanych nam przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i spadł z niego. Motocykl sunął po asfalcie i uderzył w drzewo, natomiast motocyklista wpadł prosto pod nadjeżdżającą z przeciwka toyotę – opisuje okoliczności zdarzenia asp. Monika Orlik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na miejscu działania pod nadzorem prokuratora były prowadzone przez kilka godzin. W akcji brała udział policja, straż pożarna, dwie załogi karetki pogotowia.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.