TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

05 2022

Wypadek w Milanówku. Mężczyzna upadł z wysokości


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWypadek w Milanówku. Mężczyzna upadł z wysokości - Grodzisk News


Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś niedługo popołudniu w Milanówku. Mężczyzna spadł z drabiny i upadł na leżący na ziemi przedmiot. Odniósł obrażenia i wymagał pomocy medycznej.


Na miejscu jako pierwsi zjawili się strażacy. – O godz. 13.23 do naszego stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie o wypadku, któremu uległ mężczyzna przy ul. Marszałkowskiej w Milanówku. Na miejsce udały się dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej i jeden Ochotniczy z Milanówka. Działania strażaków polegały na udzieleniu pomocy poszkodowanemu, wsparcia psychicznego oraz na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – wyjaśnia asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Okazało się, że mężczyzna spadł z drabiny i upadł na przedmiot leżący na ziemi. Doznał obrażeń ciała. Został przez nas przekazany służbom medycznym, które podjęły dalsze kroki w celu pomocy poszkodowanemu – dodaje Stefaniak.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.