TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

05 2022

Wypadek w Milanówku. Mężczyzna upadł z wysokości


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWypadek w Milanówku. Mężczyzna upadł z wysokości - Grodzisk News


Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś niedługo popołudniu w Milanówku. Mężczyzna spadł z drabiny i upadł na leżący na ziemi przedmiot. Odniósł obrażenia i wymagał pomocy medycznej.


Na miejscu jako pierwsi zjawili się strażacy. – O godz. 13.23 do naszego stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie o wypadku, któremu uległ mężczyzna przy ul. Marszałkowskiej w Milanówku. Na miejsce udały się dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej i jeden Ochotniczy z Milanówka. Działania strażaków polegały na udzieleniu pomocy poszkodowanemu, wsparcia psychicznego oraz na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – wyjaśnia asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Okazało się, że mężczyzna spadł z drabiny i upadł na przedmiot leżący na ziemi. Doznał obrażeń ciała. Został przez nas przekazany służbom medycznym, które podjęły dalsze kroki w celu pomocy poszkodowanemu – dodaje Stefaniak.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.