16 07 2018

Wypadek w Książenicach. Jedna osoba w szpitalu

16.07.2018, godz.: 15:10
Wypadek w Książenicach. Jedna osoba w szpitalu
Fot. Czytelnik

W poniedziałkowe popołudnie w Książenicach doszło do zderzenia śmieciarki i busa. Kierowca tego drugiego pojazdu trafił do szpitala. Są duże utrudnienia w ruchu.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Był wypadek w Książenicach. Policja zamknęła jezdnię od ronda w kierunku Urszulina – mówi Jakub.

Okazało się, że na skrzyżowaniu ulic Jabłoniowej, Owocowej, Pigwowej i Dębowej doszło do wypadku. – Około godz. 13.10 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu śmieciarki z busem. Kierowca tego drugiego pojazdu ze złamaną nogą i obrażeniami ręki został zabrany do szpitala – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku.

Wciąż są spore utrudnienia w ruchu. – Oba pojazdy są tak uszkodzone, że same nie są w stanie zjechać z drogi. Będą musiały zostać ściągnięte przez holownik – podkreśla rzecznik grodziskiej straży pożarnej. Przejazd w kierunku Urszulina jest mocno utrudniony.

Na miejscu wypadku oprócz policji i karetki były także trzy zastępy straży pożarnej: dwa z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska i jeden z OSP Książenice.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.