TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

09 2021

Wypadek w Książenicach. Jedna osoba trafiła do szpitala


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWypadek w Książenicach. Jedna osoba trafiła do szpitala - Grodzisk News


W sobotni poranek w Książenicach doszło do wypadku - samochód osobowy wypadł z drogi i wjechał do rowu. Jedna z trzech osób jadących autem trafiła do szpitala.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika – W Książenicach na ul. Owocowej w kierunku Starej Wsi doszło do wypadku. Samochód z dużą prędkością wypadł z drogi i wpadł do rowu. W środku było trzech mężczyzn. Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej oraz policjanci. Było to około 8 rano – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 7.29 otrzymaliśmy zgłoszenie o aucie, które wjechało do rowu tuż przed znakiem Urszulin. Ze zgłoszenia wynikało, że dwie osoby były poszkodowane. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Książenice. Gdy strażacy dojechali na miejsce zobaczyli stojącą w rowie taksówkę. Autem podróżowały trzy osoby, obcej narodowości, ale w momencie przybycia strażaków wszyscy znajdowali się poza pojazdem – mówi nam Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na czym polegały działania strażaków? – Na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pomocy kwalifikowanej osobie poszkodowanej, która miała krwawiącą ranę na głowie. Został jej założony opatrunek. Druga osoba uskarżała się na ból w klatce piersiowej. Obie osoby przebywały pod opieką strażaków do czasu przybycia pogotowia. Po przebadaniu jedna osoba została przewieziona do szpitala – opisuje rzecznik grodziskiej straży.

Na miejscu oprócz strażaków był również policyjny patrol.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.