reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

19

03 2021

Wypadek w Grodzisku. Droga zablokowana [AKTUALIZACJA]


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsWypadek w Grodzisku. Droga zablokowana [AKTUALIZACJA] - Grodzisk News


Dziś rano na ul. Granicznej w grodziskich Łąkach doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala.


reklama Grodzisk mazowiecki

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na ul. Granicznej w Łąkach zaraz za światłami w stronę Frito-Lay jest wypadek. Cała droga zamknięta, nie ma przejazdu – poinformował Paweł.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 5.25 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Granicznej i Chlewińskiej. Po dojeździe na miejsce zdarzenia potwierdzono zderzenie dwóch pojazdów: fora i mercedesa. W autach jechały w sumie trzy osoby, jedna z nich z urazem kolana została zabrana do szpitala na diagnostykę – informują strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

O godz. 7.30 droga wciąż była nieprzejezdna. – Obecnie trwają tam jeszcze czynności policji. Nie wiadomo jak długo utrudnienia w ruchu się utrzymają – dodają strażacy.

Na miejscu oprócz policji i pogotowia były dwa zastępy straży pożarnej z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

AKTUALIZACJA GODZ. 8:10
– Kierowca mercedesa okazał się nietrzeźwy, a osobą, która trafiła do szpitala była jego pasażerka. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Na miejscu policjanci wciąż prowadzą działania – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.