TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

05

02 2021

Wypadek w Grodzisku. Jedna osoba w szpitalu


Grodzisk News


foto: CzytelnikWypadek w Grodzisku. Jedna osoba w szpitalu - Grodzisk News


W piątkowe popołudnie na ul. Żyrardowskiej w Grodzisku doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierowca jednego z aut został zabrany do szpitala.


Z informacji przekazanych przez służby pracujące na miejscu wynika, że było to zderzenie trzech osobówek. — Mogę potwierdzić, że na Żyrardowskiej w Grodzisku doszło do wypadku, w którym jeden z kierowców uskarżał się na bóle i został zabrany do szpitala — mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. — W pozostałych dwóch autach również jechali tylko kierowcy, ale im nic się nie stało — dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Były za to utrudnienia w ruchu. — Po wypadku powstał zator, policja kierowała ruchem i wyznaczyła objazd. Teraz, sytuacja powinna wracać do normy — wyjaśnia Tryniszewski.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Wypadek w Grodzisku. Jedna osoba w szpitalu - Grodzisk NewsZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Jakaś paranoja... stłuczka 3 samochodów i główna ulica zamknięta przez policję na kilka godzin, zrozumiałbym gdyby był to jakiś poważniejszy wypadek drogowy a nie kolizja...

czytelnik2021
05-02-2021 21:30

policja objazy wytyczyła? Ja się pytam gdzie? To była totalna dezinformacja wszyscy błądzili po pobcznych uliczkach aby jakoś się wydostać ile aut tam na tych dziurach zostało na dłużej to Już tylko wspomnienie. Droga do Radziejowic stała jak zaklęta! DRAMAT!!!

Ala
06-02-2021 08:18

Bo to był wypadek a nie kolizja, a zabrany do szpitala pojechał z obrażeniami.

x
06-02-2021 12:31


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.