TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

09 2021

Wypadek przy pracy w Domaniewku. Na miejscu policja i pogotowie


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsWypadek przy pracy w Domaniewku. Na miejscu policja i pogotowie - Grodzisk News


Dziś w Domaniewku doszło do wypadku przy pracy. Ze wstępnych informacji przekazanych przez policjantów wynika, że maszyna prawdopodobnie wciągnęła rękę mężczyzny i doznał obrażeń. Na miejscu prócz policji działają też pogotowie i straż pożarna.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia doszło przy ul. Baśniowej. – Rzeczywiście mogę potwierdzić, że w Domaniewku przy ul. Baśniowej doszło do wypadku przy pracy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że maszyna prawdopodobnie wciągnęła rękę mężczyzny. Doznał obrażeń palca. Medycy udzielają mu pomocy – mówi nam kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Teraz prowadzone będą dalsze czynności w celu ustalenia, jak dokładnie doszło do wypadku – dodaje Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.