reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

21

02 2021

Wypadek, pożar i otwarcie mieszkania – trzy interwencje strażaków [FOTO]


Grodzisk News


foto: Czytlenik PawełWypadek, pożar i otwarcie mieszkania – trzy interwencje strażaków [FOTO] - Grodzisk News


Niedzielny wieczór jest niezwykle pracowity dla strażaków z Grodziska i okolic. Zostali wezwani do trzech interwencji niemal jednocześnie.


reklama Grodzisk mazowiecki

Na krążące po Grodzisku wozy strażackie uwagę zwrócili nasi czytelnicy. Jak się okazuje strażacy mają pełne ręce roboty.a – Mamy trzy jednoczesne interwencje – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, p.o. komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Pierwsze zgłoszenie spłynęło o godz. 18.34. – Na ul. Nowej w Grodzisku był pożar sadzy w kominie. Wysłaliśmy tam dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Osób poszkodowanych brak, akcja trwa – wyjaśnia st. bryg. Tryniszewski.

Drugie zdarzenie to wypadek drogowy. – O godz. 18.55 na ul. Osowieckiej w Adamowiźnie zderzenie dwóch samochodów osobowych i tam dwie osoby odniosły lekkie obrażenie. Tam był jeden pojazd z JRG i dwa z OSP z Grodziska – mówi p.o. komendanta PSP w Grodzisku.


Ostatnie zdarzenie dotyczy ul. Cichej w Grodzisku tuż przed godz. 19.00. – W bloku nr 25 było otwarcie mieszkania. Mieliśmy informację, że kobieta upadła w łazience i nie ma na razie z nią kontaktu. Jeden z JRG z Grodziska i jeden z OSP Milanówek – informuje szef grodziskiej straży.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Dziś 4 interwencje na tylnej 12 zawalona ściana budynku
pilot


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.