TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

21

02 2021

Wypadek, pożar i otwarcie mieszkania – trzy interwencje strażaków [FOTO]


Grodzisk News


foto: Czytlenik PawełWypadek, pożar i otwarcie mieszkania – trzy interwencje strażaków [FOTO] - Grodzisk News


Niedzielny wieczór jest niezwykle pracowity dla strażaków z Grodziska i okolic. Zostali wezwani do trzech interwencji niemal jednocześnie.


Na krążące po Grodzisku wozy strażackie uwagę zwrócili nasi czytelnicy. Jak się okazuje strażacy mają pełne ręce roboty.a – Mamy trzy jednoczesne interwencje – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, p.o. komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Pierwsze zgłoszenie spłynęło o godz. 18.34. – Na ul. Nowej w Grodzisku był pożar sadzy w kominie. Wysłaliśmy tam dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Osób poszkodowanych brak, akcja trwa – wyjaśnia st. bryg. Tryniszewski.

Drugie zdarzenie to wypadek drogowy. – O godz. 18.55 na ul. Osowieckiej w Adamowiźnie zderzenie dwóch samochodów osobowych i tam dwie osoby odniosły lekkie obrażenie. Tam był jeden pojazd z JRG i dwa z OSP z Grodziska – mówi p.o. komendanta PSP w Grodzisku.


Ostatnie zdarzenie dotyczy ul. Cichej w Grodzisku tuż przed godz. 19.00. – W bloku nr 25 było otwarcie mieszkania. Mieliśmy informację, że kobieta upadła w łazience i nie ma na razie z nią kontaktu. Jeden z JRG z Grodziska i jeden z OSP Milanówek – informuje szef grodziskiej straży.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Dziś 4 interwencje na tylnej 12 zawalona ściana budynku

pilot
21-02-2021 21:46


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.