reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

06

06 2024

Wypadek na trasie poznańskiej. Jedna osoba w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Dziś rano na trasie krajowej nr 92 w miejscowości Bieniewo-Parcela doszło do wypadku, w wyniku którego jedna osoba trafiła do szpitala.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na trasie poznańskiej przed Błoniem od strony Sochaczewa był wypadek. Korki. Na miejscu policja, straż pożarna oraz pogotowie – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia doszło w miejscowości Bieniewo-Parcela. – Po godz. 7.00 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 92. W miejscowości Bieniewo-Parcela samochód ciężarowy najechał na tył samochodu osobowego. Jedna osoba została poszkodowana – mówi nam Kazimierz Jaworski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej dla powiatu warszawskiego zachodniego.

Obecnie nie ma już utrudnień w ruchu. – W wyniku zdarzenia osobowy fiat wjechał do rowu. Z racji tego, że oba pojazdy znajdują się poza jezdnią, nie ma utrudnień w ruchu. Kierowcy zostali przebadani alkomatem. Są trzeźwi – mówi nam podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Policjanci na miejscu wciąż prowadzą działania.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.