TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

07 2021

Wypadek na S8, Golf zatrzymał się na barierach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWypadek na S8, Golf zatrzymał się na barierach - Grodzisk News


Kierowcy jadący krajową ósemką muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami. Powód? Zablokowana trasa po zderzeniu Volkswagena Golfa z busem. Kierowca tego pierwszego auta trafił do szpitala.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Do wypadku doszło po godz. 9.00. – Na trasie S8 w kierunku Warszawy na wysokości Wypędów kierowca volkswagena z nieustalonych jak na razie przyczyn zjechał z lewego pasa na prawy i uderzył w busa, od którego odbił volkswagena i skierowało na bariery – wyjaśnia kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Kierowca busa był trzeźwy i nic mu się nie stało, natomiast kierowca volkswagena, urodzony w roku 1940, został zabrany do szpitala. Tam też przejdzie badania krwi –dodaje.

Dwa pasy w kierunku Warszawy są zablokowane. – Ruch odbywa się tylko po prawym pasie – zaznacza Karolina Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.