TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

05 2022

Wypadek na paralotni. Urządzenie spłonęło na linii energetycznej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayWypadek na paralotni. Urządzenie spłonęło na linii energetycznej - Grodzisk News


Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotni wieczór w Parzniewie, mężczyzna lecący na paralotni wpadł na linię wysokiego napięcia, na szczęście zdążył wypiąć się z uprzęży i nie odniósł poważniejszych obrażeń. Paralotnia spłonęła jednak doszczętnie.


Do zdarzenia doszło kilkanaście minut przed godz. 20.00. – W sobotę o godz. 19.45 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku na paralotni przy ul. Rzecznej w Parzniewie. Na miejsce pojechały dwa zastępy strażaków: jeden z PSP w Pruszkowie i jeden z OSP w Brwinowie – wyjaśnia mł. bryg. Karol Kroć, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Paralotnia zawisła na linii energetycznej i pod wpływem wysokiego napięcia całkowicie spłonęła. Na szczęście paralotniarz nie został porażony prądem, wcześniej zdążył wypiąć się z uprzęży – opisuje Karol Kroć. – Wprawdzie spadł z wysokości na ziemię, ale nie odniósł poważniejszych obrażeń. Nasze działania zakończyły się o godz. 20.40, a na miejscu pozostało pogotowie energetyczne – dodaje.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.