reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

01

05 2022

Wypadek na paralotni. Urządzenie spłonęło na linii energetycznej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotni wieczór w Parzniewie, mężczyzna lecący na paralotni wpadł na linię wysokiego napięcia, na szczęście zdążył wypiąć się z uprzęży i nie odniósł poważniejszych obrażeń. Paralotnia spłonęła jednak doszczętnie.


Do zdarzenia doszło kilkanaście minut przed godz. 20.00. – W sobotę o godz. 19.45 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku na paralotni przy ul. Rzecznej w Parzniewie. Na miejsce pojechały dwa zastępy strażaków: jeden z PSP w Pruszkowie i jeden z OSP w Brwinowie – wyjaśnia mł. bryg. Karol Kroć, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Paralotnia zawisła na linii energetycznej i pod wpływem wysokiego napięcia całkowicie spłonęła. Na szczęście paralotniarz nie został porażony prądem, wcześniej zdążył wypiąć się z uprzęży – opisuje Karol Kroć. – Wprawdzie spadł z wysokości na ziemię, ale nie odniósł poważniejszych obrażeń. Nasze działania zakończyły się o godz. 20.40, a na miejscu pozostało pogotowie energetyczne – dodaje.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.