TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

07 2021

Wypadek na Okulickiego. Grodziski wiadukt zablokowany [FOTO]


Grodzisk News


foto: CzytelnikWypadek na Okulickiego. Grodziski wiadukt zablokowany [FOTO] - Grodzisk News


Zderzenie pięciu samochodów na Okulickiego spowodowało blokadę wiaduktu w obu kierunkach. Policjanci kierują ruchem na miejscu.


reklama Grodzisk mazowiecki

Do wypadku doszło przed godz. 10.00. – O godz. 9.51 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu pięciu samochodów i czterech poszkodowanych osobach. Po przebadaniu ich na miejscu okazało się, że jedna wymaga zabrania do szpitala – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowiecki.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– W wyniku zdarzenia drogowego zablokowany został wiadukt w obu kierunkach. Policjanci wyznaczyli objazdy i kierują ruchem – dodaje Stefaniak.

Wypadek na Okulickiego. Grodziski wiadukt zablokowany [FOTO] - Grodzisk News
Wypadek na Okulickiego. Grodziski wiadukt zablokowany [FOTO] - Grodzisk News
Wypadek na Okulickiego. Grodziski wiadukt zablokowany [FOTO] - Grodzisk NewsByłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

mam pytanie do tych, którzy sfinalizowali tunel bałtycka, dlaczego tunel bałtycka jest taki niski? czyżby komfort mieszkaniowy nowego blokowiska był ważniejszy od możliwości przejazdu pojazdów karetek, straży??? dlaczego dopuszczono do budowy tunelu, którym nie mogą przejechać auta straży pożarnej? dziś mamy do czynienia z wypadkiem na wiadukcie! pół miasta stoi! zaludnione miasto i brak przejezdności dróg! a gdyby była konieczność zadysponowania wielu aut straży pożarnej do centrum miasta? to którędy by dojechały? naokoło przez Milanówek czy naokoło od zjazdu z autostrady? jaki był sens tunelu liliputa???

Andrzej
14-07-2021 12:39

Podziękuj BURMISTRXOWI ZA TO I PARE INNYCH GLUPOT W GRODZISKU!!KTO BAGATEMU ZABRONI !UNIA DAJE ,TO MJZ A NUE MYSLEC ALE ZASILKI TO 600 ZL I WIELKA LASJA

Anna
14-07-2021 14:24

Tunel jest niski bo ruch z niego został skierowany do miasta a nie jak przed ten robił za drogę tranzytowa. Więc jest to w korzyścią dla okolicznych mieszkańców. I zakaz ruchu dla ciężarówek nie rozwiązałby tego oroblemu bo i tak nie patrzą na znaki i pchają się w ten niski tunel. Karetka się mieści bez problemów, także warto byłoby najpierw sprawdzić a potem pisać. A straż jedna PSP ma siedzibę w łąkach, osp w centrum także jako miasto jesteśmy odpowiednio zabezpieczenie. Doliczając w to okoliczne osp nawet wzorowo. Co do przejazdu przez wiadukt, nawet gdyby była potrzeba to i PSP nie miałaby problemu pomimo korku. A chcąc się już przy... To bardziej szukalbym problemu w szklanych barierkach na Sienkiewicza. Także Andrzej zluzuj gacie bo chciałeś zabłysnąć i Ci się nie udało. Dobrze ze nie stuknęli się na skrzyżowaniu nadarzynska, Sienkiewicza, okulickiego i królewskiej. Bo wtedy stało by wszystko w każdą stronę.

Bart
14-07-2021 14:49

Tyle razy było to poruszane, że chyba nie wymaga komentarza, wystarczy poszukać informacji...

piorun
14-07-2021 15:41

Jak się budował trzeba było się interesować to szybka kolej mazowiecka SFINANSOWAŁA i zbudowała tunel Nie mógł być głębszy bo głębiej idą wszystkie instalacje których nie chcieli przenosić za koszty Więc to nie Burmistrz nie Grodzisk winien bo nigdy właścicielem przejazdu (uprzednio) nie był A karetki przejeżdżają co było wielokrotnie pisane i testowane

Dariuszu
14-07-2021 15:54

Urzędasy zarobiły, rodziny urzędasów zarobiły - nie interesuj się.

Donald Kaczorzyński
14-07-2021 16:30

Dariuszu bzdury piszesz. To burmistrz "wychodził" taki niski tunel. Była możliwość zbudowania wyższego, ale to nasz najwyższy nie chciał ciężarówek jeżdżących tym tunelem.

Zwolinski
14-07-2021 22:22

Wcale się nie dziwię... Ludzie są tak wkurzeni i rozkojarzeni, że wszystkie przetargi w gminie wygrywa jedna firma (Wig-Dar) a władze i urzędnicy twierdzą, że wszystko jest OK, że aż do stłuczek dochodzi :)))))

CBA
14-07-2021 18:16

Do CBA: powiedział, co wiedział! Kierowcy w tzw. korkach jeżdżą przyczepieni do zderzaków samochodów, które jadą przed nimi. Nie zachowują odstępów, nie czytają znaków drogowych, ciągle się śpieszą, mają w nosie bezpieczeństwo swoje i innych. Jechać, byle szybciej! Pytam: Dokąd śpieszył się kierowca TIR-a, który zmiażdżył tył osobówki? Przed podjazdem na wiadukt stoi znak ostrzegający o sygnalizacji świetlnej. Trzeba tylko (i może aż tylko) włączyć myślenie! Mam nadzieję, że na tylnym siedzeniu zmiażdżonej osobówki nie było pasażera, bo amputacja nóg byłaby nieunikniona. Jak widać, nie wszystko jest winą Burmistrza. Bezpieczeństwo na drogach zależy w dużej mierze od nas - KIEROWCÓW! Szerokiej drogi!

Bezstronna
14-07-2021 21:06

Tunel w trakcie kolizji był pusty samochody osobowe wolały stać w korku. Bo do tunelu trochę im za. Daleko??

Użytkownik
15-07-2021 00:42

Stop Ziemi Grodziskiej. Zakończyc te nieudolne, wypełnione kolesiostwem, butą, nieudolnoscią i poczuciem bezkarnosci rządy. Grodzisk zasługuje na coś więcej. To nie jest prywatny folwark Ziemi Grodziskiej, Benedykcińskiego, Krupskiego, Klonowskiego i ich otoczenia. Pieniadze podatnikow nie sa maszynka do dorabiania kolesi

CBA
15-07-2021 00:44

czyżby kierowca tira pisał sms ?

ewa
15-07-2021 08:22

Tirówce się spieszyło... Dobrze że nikogo nie zabił...

Jerry
15-07-2021 10:07
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.