26 10 2019

Wypadek na granicy Milanówka, są ranni

26.10.2019, godz.: 15:18
Wypadek na granicy Milanówka, są ranni
fot. GrodziskNews

Po godz. 14.00 na granicy Milanówka i Chrzanowa doszło do wypadku dwóch samochodów. Z informacji przekazanych nam przez służby wynika, że autami podróżowały łącznie cztery osoby. Dwie zostały ranne.

Pierwszą informację o zdarzeniu otzrymaliśmy od czytelniczki, która przejeżdzała nieopodal miejsca wypadku. Z jej relacji wynikało, iż sprawa wyglądała naprawdę poważnie.

– Mogę potwierdzić, że na granicy Milanówka i Chrzanowa doszło do wypadku dwóch pojazdów. Podróżowało nimi łącznie cztery osoby, dwie były poszkodowane i wymagały pomocy medycznej – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.