27 03 2020

Wypadek na Chrzanowskiej. Jedna osoba w szpitalu

27.03.2020, godz.: 20:56
Wypadek na Chrzanowskiej. Jedna osoba w szpitalu
Fot. GrodziskNews.pl

W piątkowy wieczór na ul. Chrzanowskiej w Grodzisku doszło do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem. Kierujący jednośladem został zabrany do szpitala.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników. – W Grodzisku Mazowieckim przy firmie Fresh Logistics doszło do wypadku. Na miejscu jest straż pożarna i policja – napisał.

Do zdarzenia doszło po godz. 20.00.a – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi jadąc ul. Chrzanowską skręcił w lewo nie ustępując pierwszeństwa nadjeżdżającemu z przeciwka skuterowi i doszło do zderzenia. Kierujący jednośladem został zabrany przez ratowników medycznych do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi. Policjanci wciąż są na miejscu i prowadzą czynności – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata