TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

10 2021

Wypadek na autostradzie A2


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWypadek na autostradzie A2 - Grodzisk News


Dwie osoby trafiły do szpitala w skutek wypadku, do którego doszło dziś na autostradzie A2 na wysokości Brwinowa.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na autostradzie A2 na wysokości Brwinowa doszło do wypadku. Autostrada zablokowana. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej, karetki pogotowia oraz policjanci. Zderzenie BMW i Peugeota. Dwie osoby ranne – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

> Do zdarzenia doszło około godz. 10.30. – Na 445. kilometrze autostrady A2 na jezdni w kierunku Warszawy doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby ze złamaniami kończyn trafiły do szpitala. Ratownicy medyczni przebadali również trzecią osobę, ale zdecydowano, że nie wymaga hospitalizacji. Na miejscu trzy zastępy straży pożarnej, w sumie 17 strażaków – mówi nam mł. bryg. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Działania związane z wypadkiem zakończyły się około godz. 13.00.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.