reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

23

06 2024

Wymiana oświetlenia w gminie sporo tańsza


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNews.plWymiana oświetlenia w gminie sporo tańsza - Grodzisk News


Żabiowolski magistrat otworzył oferty na wymianę setek opraw oświetleniowych. Inwestycja ma być znacznie tańsza niż zakładano.


Gmina Żabia Wola zamierzała przeznaczyć na ten cel maksymalnie 855 tys. zł. Do urzędu spłynęły cztery oferty, a każda z nich była znacznie niższa od kwoty zarezerwowanej przez gminę. Najkorzystniejsza propozycja opiewa na kwotę 453 tys. zł, co jest kwotą niemal dwukrotnie niższą od tej zakładanej przez urząd. Pozostałe trzy oferty mieszczą się w przedziale 523 – 569 tys. zł. Urząd ma więc w czym wybierać i wydaje się, że przetarg zostanie rozstrzygnięty.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. Zamówienie zakłada wymianę 398 sztuk, wyeksploatowanych i energochłonnych drogowych opraw sodowych oraz 71 sztuk, opraw parkowych na oprawy LED. Gdzie zostaną wymienione oprawy? M.in. na ulicach Dębowej, Jarzębinowej i Wierzbowej w Hucie Żabiowolskiej, Gałązki, Kwiatowej, Szkolnej w Józefinie, Kresowej w Ojrzanowie, Słowika w Zarębach, Brzozowej w Wycinkach Osowskich czy Zagrodowej w miejscowości Oddział.

Lampy wymieniane będą sukcesywnie, a firma, która wygra przetarg będzie miała na to 140 dni od dnia podpisania umowy z gminą. Wszystko ma być gotowe nie później niż 31 października tego roku.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.