TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

06 2021

Wyłączą wodę w kilku miejscowościach


Grodzisk News


foto: PixabayWyłączą wodę w kilku miejscowościach - Grodzisk News


Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji zapowiada na najbliższy wtorek wyłączenia wody w Grodzisku oraz dwóch innych miejscowościach.


reklama Grodzisk mazowiecki

Jak informują wodociągowcy, we wtorek 29 czerwca wyłączenie obejmie ulice Słodką, Barwną, Różową, Szafranową, Aksamitną i Bukietową w Odrano Woli i Szczęsnem. Jeżeli chodzi o Grodzisk to utrudnień z dostepem do kranówki mogą się spodziewać mieszkańcy ulic: Zacisze od ul. Nadarzyńskiej do ul. Wileńskiej, Włocławskiej od ul. Zacisze do ul. Augustowskiej, Suwalskiej (numery 3, 5, 7, 9, 11), Lwowskiej (numery: 4, 5, 7, 9). Wyłączenia zaplanowano na godziny od 8.00 do 15.00.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Możliwe, że przerwy w dostawie wody będą krótsze, jeśli ekipy techniczne ZWiK-u wyrobią się z robotami szybciej. ZWiK prowadzi prace na sieci wodociągowej regularnie i są one konieczne, aby zadbać o właściwą konserwację tej infrastruktury. Między innymi po to, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.