24 09 2020

Wyjątkowy koncert z okazji święta niepodległości w Grodzisku. Bezpłatne wejściówki

24.09.2020, godz.: 13:34
Wyjątkowy koncert z okazji święta niepodległości w Grodzisku. Bezpłatne wejściówki
for. centrumkultury.eu

11 listopada obchodzić będziemy Narodowe Święto Niepodległości. To dobry czas na koncert taki, jak ten który ledwie dwa dni później odbędzie się w Grodzisku. Wystąpi Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego, wstęp będzie wolny!

Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego jest największą instytucją artystyczną w Wojsku Polskim. Głównym celem Zespołu jest kultywowanie tradycji narodowych i chwały oręża polskiego poprzez różnorodne środki wyrazu artystycznego: muzykę, taniec, śpiew oraz słowo.

– Swoją działalnością Zespół od ponad 60 lat ukazuje bogactwo kultury narodowej oraz innych państw cudzoziemskich. Upowszechnia ją w środowisku wojskowym i cywilnym – w kraju oraz poza jego granicami – powiadają organizatorzy koncertu.

Przedmiotem działalności Zespołu jest opracowywanie programów artystycznych i organizowanie koncertów m.in. estradowych, plenerowych, kameralnych, symfonicznych, solistycznych i chóralnych. Z Zespołem współpracują uznani artyści – śpiewacy, piosenkarze, tancerze i aktorzy. Zespół prowadzi działalność promocyjną i wydawniczą oraz upowszechnia twórczość artystyczną kierowaną do wielopokoleniowej widowni – dodają.

Warto przyjść i posłuchać, zwłaszcza że wejściówki będą darmowe, do odebrania w centrum kultury od 6 listopada. Koncert zaś 13 listopada w sali widowiskowej centrum kultury. Będzie mogło go wysłuchać maksymalnie 187 osób, według obowiązujących przepisów.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.