TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

10 2021

Wygrana w meczu na szczycie,  Bogoria samodzielnym liderem LOTTO Superligi


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. prasoweWygrana w meczu na szczycie,  Bogoria samodzielnym liderem LOTTO Superligi - Grodzisk News


W meczu na szczycie ligowej tabeli LOTTO Superligi podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego pokonali 3:1 Energę Manekin Toruń. Była to ich siódme zwycięstwo w ósmym spotkaniu bieżącego sezonu. Dzięki temu samodzielnie liderują w ligowych rozgrywkach.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Przed rozpoczęciem niedzielnej potyczki tenisiści Bogorii mieli na swoim koncie 17 punktów. Dokładnie tyle samo miał zespół z Grodu Kopernika. Zwycięzca tego spotkania miał pozostać na szczycie tabeli LOTTO Superligi. Kapitalne zawody rozegrał nasz kapitan Marek Badowski, który zdobył komplet dwóch punktów. Popularny Bany był nie do zatrzymania i oba pojedynki singlowe wygrał bez straty seta.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Szczególnie pierwszy singiel Marka był imponujący. W starciu z bardzo groźnym zawodnikiem leworęcznym Konradem Kulpą nasz zawodnik stracił jedynie 11 punktów. Pierwszego seta wygrał w stosunku 11:1, zaś drugiego 11:2. Dużo trudniejszy był jego drugi mecz z Damianem Węderlichem. Węderlich w pierwszej swoim pojedynku przy Westfala pokonał 3:1 w setach naszego Miłosza Redzimskiego. Oba sety starcia Badowski, Węderlich kończyły się grą na przewagi. Na szczęście więcej zimnej krwi zachowywał przy nich nasz tenisista, który przypieczętował wygraną Bogorii w całym meczu.

Bardzo ważną grę wygrał Shiyu Sun. Azjata przy wyniku 1:1 w całym spotkaniu zwyciężył 3:2 w setach Tomka Kotowskiego. Była to najbardziej wyrównana gra meczu. Przy stanie 2:1 w setach Sun nie wykorzystał trzech piłek meczowych w czwartym secie. W piątym Kotowski ponownie obronił dwie piłki meczowe. Na szczęście dla Chińczyka przy szóstej popełnił dosyć prosty błąd i tym samym Shiyu wygrał swój drugi pojedynek singlowy przed grodziskimi kibicami. Kibicami, którzy również spisali się na medal. Ich gorący doping niósł zawodników Tomasza Redzimskiego do jeszcze lepszej gry.

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Energa Manekin Toruń 3:1
Marek Badowski – Konrad Kulpa 3:0 (11:1, 11:2, 11:7)
Miłosz Redzimski – Damian Węderlich 1:3 (8:11, 4:11, 11:9, 4:11)
Sun Shiyu – Tomasz Kotowski 3:2 (11:5, 7:11, 13:11, 13:15, 11:9)
Marek Badowski – Damian Węderlich 2:0 (13:11, 11:9)

Wygrana w meczu na szczycie,  Bogoria samodzielnym liderem LOTTO Superligi - Grodzisk News
Wygrana w meczu na szczycie,  Bogoria samodzielnym liderem LOTTO Superligi - Grodzisk News
Wygrana w meczu na szczycie,  Bogoria samodzielnym liderem LOTTO Superligi - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.