reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

27

01 2023

Wygraj bilety na Teatr Baniek Mydlanych już dziś!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraWygraj bilety na Teatr Baniek Mydlanych już dziś! - Grodzisk News


Po widowiskowym teatrze robotycznym, teraz na dzieci czekać będzie widowisko pod szyldem Teatru Baniek Mydlanych. Wydarzenie odbędzie się w Pruszkowie, a my już DZIŚ rozdamy na nie bilety.


Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Wybierzcie się do świata dzieciństwa i radości całą rodziną – zachęcają organizatorzy wydarzenia z agencji Pan Koncert. – Przygotujcie się więc do prawdziwej mydlanej przygody! Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości. A więc do przodu! Wyruszajmy na poszukiwanie szczęścia! Otworzy się przed Wami świat prawdziwych cudów i baśni, które artyści tworzyć będą na magicznej scenie – dodają.

Podczas spektaklu dzieci przeniosą się do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia…I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas – osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi?

Przedstawienie jest przeznaczone szczególnie dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat. Odbędzie się w pruszkowskim centrum kultury 25 lutego, a my już wkrótce rozdamy bilety na wydarzenie. Ważne! Dzieci do 2 lat mogą wejść bezpłatnie i siedzieć na kolanach rodzica
(nie potrzebują własnego biletu)

KONKURS
Dwie osoby, które dziś, 25 stycznia punktualnie o godz. 14.00, jako pierwsze przyślą maila pod adresem: info@grodzisknews.pl, w treści wpisując "Teatr baniek w Pruszkowie", otrzymają podwójne zaproszenia na wydarzenie 25 lutego. W treści maila konkursowego należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*. Wynik ogłosimy 27 stycznia.


*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

WYNNIKI
Bilety wygrały panie Patrycja Wielgus i Aleksandra Batory-Kułaga Gratulujemy. Ze zwyciężczyniami skontaktujemy się telefonicznie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Kto wygrał?

M.
01-02-2023 22:42
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.