29 11 2019

Bilety na Neo-Nówkę rozdane! Sprawdź, czy jesteś wśród zwycięzców

29.11.2019, godz.: 12:24
Bilety na Neo-Nówkę rozdane! Sprawdź, czy jesteś wśród zwycięzców
fot. Mat, organizatora

Rozstrzgnął się ostatni już konkurs, w którym rozdajemy podwójne zaproszenia na występ kabaretu Neo-Nówka w Grodzisku. Tym razem szczęśliwcami zostali dwaj panowie. Szczegóły poniżej.

A jest o co się starać: w hali przy ul. Westfala Neo-Nówka zaprezentuje nowy program zatytułowany „Żywot Mariana”. –  Po sukcesie programu „Kazik sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie. Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest „Żywot Mariana”. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Musisz to zobaczyć – tak przedstawienie reklamuje organizująca je agencja artystyczna Kreator.

Pierwsze odbędzie się o godz. 16.00, a drugie o 19.30. Na oba można kupować bilety – TUTAJ.

KONKURS
Podwójne zaproszenia zdobędą dwie osoby, która w środę 27 listopada o godz. 15.00 jako pierwsze przyślą maila pod adresem: info@grodzisknews.pl, w treści wpisując: „Neo-Nówka w Grodzisku”. W mailu należy podać również imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*. Nazwiska zwycięzców ogłosimy 20 listopada.

*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

Podwójne zaproszenia zdobyli tym razem panowie Rafał Mirgos i Marek Świniarek. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie. Wszystkim zaś serdecznie dziękujemy za udział.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.