TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

23

02 2021

Wycinka drzew Milanówku. Burmistrz składa zawiadomienie do prokuratury


Grodzisk News


foto: Czytelnik MichałWycinka drzew Milanówku. Burmistrz składa zawiadomienie do prokuratury - Grodzisk News


Ciąg dalszy sprawy wycinki drzew, która oburzyła sporą część milanowskiej społeczności. Burmistrz Piotr Remiszewski potwierdził dziś na swoim Facebooku działania sztabu kryzysowego, o których mówił u nas jako pierwszych. Dodał, że wycięto ponad 60 zdrowych okazów. Złoży też zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa.


– Po tragicznych w skutkach, nieodpowiedzialnych działaniach właściciela działki przy wiadukcie, w efekcie których Milanówek pozbawiony został ponad 60 zdrowych drzew, chciałbym podzielić się z Państwem swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi tej sytuacji. Otóż jak już informowałem dzisiaj złożę do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w tej sprawie – napisał burmistrz Remiszewski na Facebooku.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Wczoraj powołałem, w związku z zaistniałą, haniebną sytuacją, sztab kryzysowy mający na celu wyjaśnić wszystkie okoliczności, które doprowadziły do niepowetowanej straty w naszym milanowskim ekosystemie. Z przykrością stwierdzam, że nawet taka tragiczna dla miasta sytuacja może być paliwem prowadzenia lokalnej, partykularnej polityki ze strony większości radnych (opozycyjnych) przeciwko mnie – stwierdził włodarz.

Wkrótce sprawdzimy zatem w prokuraturze na jakim etapie jest sprawa i co w niej ustalono.

Wycinka drzew Milanówku. Burmistrz składa zawiadomienie do prokuratury - Grodzisk Newsfoto: Czytelnik Michał

💬︎   dodaj komentarz

Czas skończyć z tą milanowską obłudą. Przed wojną to Milanówek miał charakter, teraz to zacofana dziura jest jedyna w swoim rodzaju. Niech miasto Milanówek wyburzy te stare ruiny i na ich miejsce posadzi drzewa, więcej pożytku będzie.
Pozdrawiam

Robert
23-02-2021 21:17


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.