16 05 2019

Wyciek gazu w Milanówku. Ruch na wiadukcie wstrzymany [AKTUALIZACJA]

16.05.2019, godz.: 10:15
Wyciek gazu w Milanówku. Ruch na wiadukcie wstrzymany [AKTUALIZACJA]
Fot. Pixabay

W czwartkowy poranek w Milanówku w rejonie wiaduktu nad torami doszło do wycieku gazu. Do czasu uszczelnienia rury, auta nie wjadą na przeprawę w ciągu ul. Smoleńskiego.

Informację o działaniach służb w mieście ogrodzie przekazał nam czytelnik. – Coś się stało w Milanówku. Wiadukt jest nieprzejezdny. Na miejscu jest straż pożarna – mówi Michał.

Okazało się, że przed godz. 10.00 na ul. Warszawskiej doszło do rozszczelnienia rury z gazem. – W rejonie wiaduktu nad torami ulatnia się gaz. Dla bezpieczeństwa ruch przez przeprawę został wstrzymany, na kolei również został mocno ograniczony – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Utrudnienia powinny potrwać jeszcze około 20 minut (mniej więcej do godz. 10.35 – przyp. red.) – dodaje.

Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej (dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz jeden z OSP Milanówek), a także straż miejska oraz pogotowie gazowe.

AKTUALIZACJA GODZ. 10.45

Przejazd przez wiadukt już jest możliwy.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.