reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

26

11 2014

Wybudują siłownię w plenerze


Grodzisk News


Wybudują siłownię w plenerze  - Grodzisk News


Jeszcze w tym roku w Żabiej Woli stanie siłownia na wolnym powietrzu. ? Może jeszcze nie za bardzo to widać, ale rozpoczęliśmy prace przygotowujące do budowy siłowni zewnętrznej ? mówią pracownicy żabiowolskiego magistratu.


REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Mimo że rok, także ten budżetowy, zbliża się do końca, co widać po stanie kas poszczególnych gmin, to niektóre nadal mają w planach realizację różnych inwestycji jeszcze w 2014 r.  Tak jest m.in. w przypadku Żabiej Woli, gmina chce w grudniu oddać do dyspozycji mieszkańców siłownię zewnętrzną, ale? ? Nie będzie to klasyczna siłownia plenerowa z różnymi przyrządami do ćwiczeń, takimi jak orbitreki, twistery itp. Będą się tam znajdować elementy stałe, które nie ulegną wandalizmowi ? mówi Agnieszka Karkulak z Referatu Gospodarki Komunalnej i Inwestycji Urzędu Gminy w Żabiej Woli.

Obiekt, który powstanie w Lasku Żabiowolskim będzie przypominał nieco ?małpi gaj?. ? Zamontujemy głównie drążki i poręcze do podciągania. Wkrótce powinny się rozpocząć właściwe prace i jeszcze w tym roku oddamy obiekt do dyspozycji mieszkańców ? dodaje.


reklama Grodzisk mazowiecki


Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.