TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

26

11 2014

Wybudują siłownię w plenerze


Grodzisk News


Wybudują siłownię w plenerze  - Grodzisk News


Jeszcze w tym roku w Żabiej Woli stanie siłownia na wolnym powietrzu. ? Może jeszcze nie za bardzo to widać, ale rozpoczęliśmy prace przygotowujące do budowy siłowni zewnętrznej ? mówią pracownicy żabiowolskiego magistratu.


REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Mimo że rok, także ten budżetowy, zbliża się do końca, co widać po stanie kas poszczególnych gmin, to niektóre nadal mają w planach realizację różnych inwestycji jeszcze w 2014 r.  Tak jest m.in. w przypadku Żabiej Woli, gmina chce w grudniu oddać do dyspozycji mieszkańców siłownię zewnętrzną, ale? ? Nie będzie to klasyczna siłownia plenerowa z różnymi przyrządami do ćwiczeń, takimi jak orbitreki, twistery itp. Będą się tam znajdować elementy stałe, które nie ulegną wandalizmowi ? mówi Agnieszka Karkulak z Referatu Gospodarki Komunalnej i Inwestycji Urzędu Gminy w Żabiej Woli.

Obiekt, który powstanie w Lasku Żabiowolskim będzie przypominał nieco ?małpi gaj?. ? Zamontujemy głównie drążki i poręcze do podciągania. Wkrótce powinny się rozpocząć właściwe prace i jeszcze w tym roku oddamy obiekt do dyspozycji mieszkańców ? dodaje.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.