reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

03 2021

Wybudują nową bibliotekę. Zobacz wizualizacje


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Wizualizacja/Mat. prasoweWybudują nową bibliotekę. Zobacz wizualizacje - Grodzisk News


W sąsiednim mieście ogrodzie – w Brwinowie – powstać ma nowy i nowoczesny gmach biblioteki publicznej. Magistrat ogłosił przetarg na budowę obiektu. Już same wizualizacje robią pozytywne wrażenie.


Do zadań wykonawcy będzie należała m.in. budowa budynku biblioteki wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu, budowa zjazdu publicznego, przebudowa zatoki postojowej w pasie ulicy Grodziskiej oraz wyposażenie budynku. Wjazd do nowego budynku biblioteki będzie zlokalizowany przy ul. Grodziskiej między budynkami o numerach 8 oraz 10.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Powierzchnia całkowita budynku zaprojektowanego przez pracownię Architektura Pasywna Pyszczek i Stelmach sp. j. z Krakowa z wynosi 1023,32 m2, powierzchnia zabudowy to 586,59 m2, kubatura: 3096,39 m3, długość: 19,75 m, szerokość: 33,25 m, wysokość: 6,04 m. Powierzchnia parteru będzie liczyć 505,52 m2. Budynek będzie dwukondygnacyjny. Na parterze została zaprojektowana m.in. czytelnia prasy i czytelnia ogólna, oddział dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży, sala wielofunkcyjna ze schowkiem, toalety ogólnodostępne w tym toaleta dostosowana do użytku dla osób z niepełnosprawnościami, a także pokoje administracyjne i pomieszczenie socjalne. Na piętrze będą znajdować się pomieszczenia techniczne i wentylatornia.

Na realizację zadania wykonawca wybrany w przetargu będzie miał 14 miesięcy od podpisania umowy.

Wybudują nową bibliotekę. Zobacz wizualizacje - Grodzisk News
Wybudują nową bibliotekę. Zobacz wizualizacje - Grodzisk News
Wybudują nową bibliotekę. Zobacz wizualizacje - Grodzisk News

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.