13 06 2019

Wybudują chodnik, utwardzą place

13.06.2019, godz.: 13:37
Wybudują chodnik, utwardzą place
fot. Pixabay

Grodzisk szykuje się do poprawy stanu działek w centrum miasta, a także budowy brakującego fragmentu chodnika przy ul. Teligi. Magistrat właśnie ogłosił przetarg na te zadania.

W postępowaniu ujęto konkretnie cztery elementy inwestycyjne. Przy ul. 3 Maja chodzi o utwardzenie nawierzchni placu z kostki betonowej o powierzchni 430 mkw. i chodnika z kostki betonowej o powierzchni 25 mkw. na podbudowie, ponadto przebudowany zostanie jeden ze zjazdów na 3 Maja.

Drugim zadaniem ujętym w specyfikacji przetargowej jest utwardzenie nawierzchni placu z kostki betonowej o pow. 284 mkw. z płyt ażurowych o pow. 14 mkw. i chodnika z kostki betonowej o pow. 24 mkw. przy ul. Obrońców Getta, gdzie wcześniej znajdowały się budynki, które poszły do wyburzenia.

Na tej samej zasadzie utwardzona zostanie powierzchnia działki przy ul. Łącznej 1. Chodzi o plac mający powierzchnię 730 mkw. oraz chodnik.

Wreszcie czwarty elementem inwestycji będzie wykonanie brakującego odcinka chodnika w ul. Teligi na fragmencie od ul. Bairda do drogi wewnętrznej oraz na początkowym odcinku tejże drogi wewnętrznej o długości około 90 m i szerokości 2 m; nawierzchnia będzie wykonana z kostki betonowej na podbudowie

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.