24 01 2020

Wybuch gazu w kotłowni, kilka zastępów w akcji

24.01.2020, godz.: 09:48
Wybuch gazu w kotłowni, kilka zastępów w akcji
fot. Archiwum

Dziś nad ranem w Kadach doszło do wybuchu gazu w kotłowni domu jednorodzinnego. Do akcji zadysponowano kila zastępów straży pożarnej. Wybuch na szczęście, nie był duży. Nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło po godz. 4.00 przy ul. Środkowej w Kadach. – Ze zgłoszenia wynikało, iż doszło do wybuch gazu w kotłowni, w której stał piec do podgrzewania wody. Po dotarciu strażaków na miejsce okazało się, że doszło do wybuchu gazu z 11-kilogramowej butli. Uszkodził on jednocześnie piec, brak było w związku z tym otwartego ognia w pomieszczeniu – mówi nam dyżurny stanowiska kierowania w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Strażacy zabezpieczyli butlę i wykonali pomiary tlenku węgla w budynku. Dodają, że w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.