15 03 2020

Wybrano firmę, która będzie wozić pasażerów. Tym razem nie PKS

15.03.2020, godz.: 08:05
Wybrano firmę, która będzie wozić pasażerów. Tym razem nie PKS
Fot. Pixabay

Milanowski magistrat rozstrzygnął przetarg na obsługę lokalnych linii autobusowych. Tym razem podróżnych nie będzie woził PKS Grodzisk.

Milanówek co kilka miesięcy ogłasza przetargi na krótkoterminową obsługę miejskich linii autobusowych. W grudniu został rozstrzygnięty poprzedni, a teraz jest już kolejny – na przewozy pasażerskie do końca maja 2020 r.

Zgłosiły się dwie firmy: dotychczasowy przewoźnik, czyli PKS Grodzisk Mazowiecki oraz Przewozy Autokarowe Krzysztof Grygiel. Pierwsza oferta opiewała na 118,8 tys. zł, a druga na 87,8 tys. zł. Ostatecznie zdecydowano się na tą znacznie tańszą i to Przewozy Autokarowe zajmą się obsługą pasażerów milanowskich linii.

Bieżący przetarg różni się od poprzednich tym, że obejmuje jedynie dwie linie autobusowe: A (35 km) i B (14 km). Linia C (4 km) nie została uwzględniona. Autobusy mają kursować na tych samych trasach, ale w dokumentacji zawarto możliwość ich zmiany.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.