13 02 2020

Wybrali wykonawcę budowy drogi do Akademii Legii w Książenicach

13.02.2020, godz.: 13:18
Wybrali wykonawcę budowy drogi do Akademii Legii w Książenicach
fot. Pixabay

Grodzisk wybrał firmę, która zajmie się budową drogi dojazdowej prowadzącej bezpośrednio do centrum treningowego Legii w Książenicach. Zadanie powierzono przedsiębiorstwu Fal-Bruk.

Warszawska firma zażyczyła sobie bowiem najmniej pieniędzy ze wszystkich oferentów – 439 tys. zł – przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiednio długiego okresu gwarancji na wykonane roboty. Cena przesądziła zatem o wyborze oferty.

Przypomnijmy, co wejdzie w zakres inwestycji. Wykonawca wyłoniony w przetargu będzie miał za zadanie wybudować asfaltową drogę o długości 167 metrów, prowadzącą od al. Olszowej do kompleksu Legii w Książenicach. Będzie dwukierunkowa, a przy jednej stronie jezdni pojawi się chodnik dla pieszych.

Droga ma być gotowa najpóźniej 1 czerwca.

💬︎ 1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Wybrali wykonawcę budowy drogi do Akademii Legii w Książenicach”

  1. Adam pisze:

    więc gmina podaruje komuś 439tyś oprócz zabierania miejsca w szkole dzieciom tubylców? jakie zyski? cena lekcji piłki nożnej (w Szkole w Książeniach) w zamian jest ponad 2x droższa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.