reklama Grodzisk mazowiecki

22

11 2020

Wybory uzupełniające w styczniu


Grodzisk News


foto: GrodziskNews.plWybory uzupełniające w styczniu - Grodzisk News


Znany jest kolejny termin wyborów uzupełniających do rady gminy Żabia Wola. Mieszkańcy zagłosują na radnego z okręgu nr 8 na początku 2021 r.


Wybory uzupełniające do okręgu nr 8 miały się odbyć 24 kwietnia 2020 r., ale z racji rezygnacji kandydatów i unieważnienia zarejestrowanych list wybory nie zostały przeprowadzone. Kolejny termin wyznaczono na dziś czyli 22 listopada. Niestety nie dawno i ten termin został unieważniony. Teraz wojewoda mazowiecki podał kolejną datę.

reklama Grodzisk mazowieckiDo 12 stycznia 2021 r. upływa termin zgłaszania Komisarzowi Wyborczemu w Warszawie zamiaru głosowania korespondencyjnego przez wyborców podlegających w dniu głosowania obowiązkowej kwarantannie, izolacji lub izolacji w warunkach domowych. 15 stycznia kończy się kampania wyborcza, 16 stycznia przewodniczącemu obwodowej komisji wyborczej zostanie przekazany spis wyborców, a następnego dnia (17 stycznia 2020 r.) odbędą się wybory.

Wybory odbędą się w okręgu nr 8 obejmującym następujące miejscowości: Bieniewiec, Oddział, Grzymek, Słubica A, Słubica B, Słubica Dobra, Słubica-Wieś, Pieńki Słubickie.reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright ©aa 2014-2020 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.