24 07 2020

Wybiorą nowego radnego. Znamy termin elekcji uzupełniającej

24.07.2020, godz.: 11:46
Wybiorą nowego radnego. Znamy termin elekcji uzupełniającej
fot. GrodziskNews

Wojewoda mazowiecki wyznaczył termin wyborów uzupełniających do żabiowolskiej rady gminy. Elekcja odbędzie się 13 września i dotyczyć będzie okręgu nr 9.

Wybory należało zwołać w związku z rezygnacją z mandatu przez jednego z radnych. Granice okręgu wyborczego, w których odbędą się wybory obejmują część miejscowości Osowiec. Konkretnie to ulice: Akacjowa, Aroniowa, Bajkowa, Baziowa, Białodrzewu, Bluszczowa, Bukszpanowa, Czeremchy, Gałązki, Jarzębinowa, Jasna, Kalinowa, Kwiatowa, Leśnej Ciszy, Leśny Zakątek, Leśnych Skrzatów, Lisia, Lotnicza, Magiczna, Myśliwiecka, Nad Stawem, Olszowa, Rodzinna, Rybna, Rzeczna, Sarenki, Sąsiedzka, Słoneczna, Smugowa, Sosnowa, Szkolna, Wierzbowa, Wilcza oraz Zająca.

Teraz do 4 sierpnia komisarz wyborczy ma powołać gminną komisję wyborczą, do której z kolei będzie można zgłaszać kandydatów na radnego w okręgu nr 9. Będzie można to zrobić do północy 9 sierpnia.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.