reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

06

06 2024

Wukadka wprowadzi wzajemne honorowanie biletów. Oto zasady


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Od 9 czerwca zmieni się rozkład jazdy Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Z jednej strony pasażerów może cieszyć powrót do kursowania kolejek przez Warszawę Zachodnią aż do Śródmieścia, z drugiej strony obowiązywać zaczną ograniczenia wynikające z remontu peronów w obrębie stacji w Regułach. Ta ostatnia zmiana pociągnie za sobą korzystanie z komunikacji zastępczej. Przewoźnik podał więc szczegóły wzajemnego honorowania biletów.


Wukadka w komunikacie poinformowała, że „w związku z przebudową stacji Warszawa Zachodnia i wyłączeniem toru nr 2 na odcinku Warszawa Śródmieście WKD – Warszawa Reduta Ordona (całodobowo) oraz rozpoczęciem przez spółkę WKD zadania inwestycyjnego związanego z przebudową peronów wraz z infrastrukturą towarzyszącą w obrębie przystanku osobowego w Regułach – bilety WKD honorowane będą w autobusach Warszawskiego Transportu Publicznego, SKM-kach oraz w pociągach Kolei Mazowieckich.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–W związku z brakiem możliwości skasowania biletu jednorazowego w WTP pasażerowie rozpoczynający podróż środkami transportu uruchamianymi przez WTP (autobusy, kolej miejska SKM) zobowiązani są skasować odręcznie bilet jednorazowy w miejscu przeznaczonym na odcisk datownika, wpisując w sposób trwały datę, godzinę i minuty rozpoczęcia przejazdu – podał przewoźnik.

A wszystkie szczegóły TUTAJ.
Dodajmy, że powyższe zmiany wejdą w życie od 9 i obowiązywać mają przynajmniej do 30


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.